نتایج جستجو برای عبارت :

inception فیلمی بر پایه سوفسطایی گری

انعطاف پذیرترین انگل چیه؟ یه باکتری؟ یه ویروس؟ یه کرم روده؟ نه، یه فکره! از همه انعطاف‌پذیر تر و واگیردار تره. وقتی یه فکر در مغز جا گرفت، نابود کردنش تقریباً غیر ممکنه!
Inception
خیلی فیلم قوی ای بود. من عادت ندارم فیلم تکراری ببینم ولی این فیلم رو دو سه بار دیدم
Inception- 2010
By christopher Nolan
IMDb:8.8
Metascore: 74 
چرا من تا حالا این فیلمو ندیده بودم؟! معرکه‌ست جدا.. ضمنا خوندن نقداش بعد از دیدنش هم لذتش رو چند برابر میکنه چون تازه متوجه میشی حتی از اونی که دیدی و فهمیدی هم خیلی خیلی پیچیده تر و جذاب تره..
دانلود فیلم سینمایی تلقین 2010 Inception با لینک مستقیم و نیم بها
ژانر: اکشن، ماجراجویی، علمی-تخیلی
زبان: انگلیسی، فرانسوی، ژاپنی
کیفیت : 720p Bluray
فرمت : MKV
حجم : 1.4Gb
محصول : USA | UK
ستارگان :  Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page 
کارگردان : Christopher Nolan
داستان:
دام کاب یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است.
توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب‌پذیرترین وضعیت است، ا
پایه آهن ربا اسکن گریپ براکت مگنت :
براکت مغناطیسی جمع و جور و بسیار قدرتمند که برای نصب و قرارگیری انعطاف پذیر چراغهای کاری NOVA در هر سطح مغناطیسی طراحی شده است.
آهنربا با قدرت نگه داشتن بیش از 20 کیلوگرم معادل 210N بسیار قدرتمند است. آهنربا برای محافظت و جلوگیری از خراش سطح ، دارای روکش لاستیکی است. برای به دست آوردن حداکثر انعطاف پذیری ، آهنربا قابل تغییر است و می تواند به هر موقعیت مطلوب چرخانده شود. بنابراین ، حتی در صورت محدود بودن سطح م
آموزش طراحی دکوراسیون و معماری
آموزش طراحی دکوراسیون و معماری یکی از کلاس هایی می باشد که دانشجویان هنر و معماری از آن استقبال می کنند.
کلاس های آموزش طراحی دکوراسیون و معماری هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید با تجربه و مجرب برگزار می شود.
این کلاس ها در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار می شود که علاقه مندان برای شرکت در هر دوره باید مدرک دوره ی قبل را داشته باشند.
اگر می خواهید بیشتر با مفهوم طراحی معماری و دکو
دانلود فیلم خارجی Inception 2010 با دوبله فارسی و کیفیت عالی از سرور های هکس دانلود
نام فیلم : Inception 2010 | ژانر ( موضوع ) : اکشن ، ماجراجویی ، علمی-تخیلی
زبان : انگلیسی ، فارسی | محصول : آمریکا | سال انتشار : 2010
.:: دارای امتیاز 8.8/10 از 1,817,417 رای در IMDb ::.

خلاصه داستان : تلقین 2010 ، داستان مردی به نام دام کاب (لئوناردو دی کاپریو) را روایت میکند که از توانایی های خاصی برخوردار است. او یک سارق ماهر اطلاعات سری سازمان های جاسوسی و نظامی است ، به طوری که م
نام فیلم : Inception 2010 | ژانر ( موضوع ) : اکشن ، ماجراجویی ، علمی-تخیلی
زبان : انگلیسی ، فارسی | محصول : آمریکا | سال انتشار : 2010
.:: دارای امتیاز 8.8/10 از 1,817,417 رای در IMDb ::.

خلاصه داستان : تلقین 2010 ، داستان مردی به نام دام کاب (لئوناردو دی کاپریو) را روایت میکند که از توانایی های خاصی برخوردار است. او یک سارق ماهر اطلاعات سری سازمان های جاسوسی و نظامی است ، به طوری که می تواند ذهن و فکر افراد را هنگامی که خواب هستند از آنها برباید و همه چیز را در راب
روزی چندبار به پدرم زنگ می‌زنم، جدا از اینکه حالش را می‌پرسم، سعی می‌کنم از صدایش تشخیص دهم حالش خوب است یا نه؟ بیمار شده؟ حس می‌کنم نسبت به اطرافیانم و دوستانم در اینستا کمتر به این بیماری فکر می‌کنم، من تنها نگرانی‌ام پدرم است.یک چیز عجیبی پیش آمده. اینکه همه شیر، نوشابه، آب معدنی و هرچیزی را که می‌خرند با مایع دستشویی می‌شویند، کارت عابر بانک، کلیدها، موبایل و دستگیره در را با الکل ضدعفونی می‌کنند، دست و صورت و موها و پاها را بعد از
ژانر : اکشن , رازآلود , علمی تخیلی , مهیج
مدت زمان : ۱۴۸ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : REFiNED / CROSSBOW / scOrp حجم : ۱٫۱ گیگابایت محصول : آمریکا , انگلیس ستارگان : Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Tom Hardy, Ken Watanabe کارگردان : Christopher Nolan لینک های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت های دیگر
خلاصه داستان :
«کاب» یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز مراکز مرموز است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذیرترین وض
با اینکه در پست قبلی وبلاگم در خصوص مقایسه ی بین زمان در بعد مادی و زمان متافیزیکی مطالبی را عنوان کردم اما بعید می دانم کسی متوجه شده باشد که این مقایسه به چه شکلی هست... اما به هر حال چاره ای هم نیست.
توضیح در خصوص متافیزیک، یعنی تبدیل متافیزیک به فیزیک و این تقریبا امری محال است و به همان اندازه مشکل است که فیزیک را بخواهی به متافیزیک تبدیل کنی، برای مثال من یک تکه چوب در دست داشته باشم و بخواهم به دیگران بگویم این چوب وجود خارجی ندارد و یقین
با اینکه در پست قبلی وبلاگم در خصوص مقایسه ی بین زمان در بعد مادی و زمان متافیزیکی مطالبی را عنوان کردم اما بعید می دانم کسی متوجه شده باشد که این مقایسه به چه شکلی هست... اما به هر حال چاره ای هم نیست.
توضیح در خصوص متافیزیک، یعنی تبدیل متافیزیک به فیزیک و این تقریبا امری محال است و به همان اندازه مشکل است که فیزیک را بخواهی به متافیزیک تبدیل کنی، برای مثال من یک تکه چوب در دست داشته باشم و بخواهم به دیگران بگویم این چوب وجود خارجی ندارد و یقین
کارلوس فوئنتس :
می‌دانید؟ مدتی که می گذرد
آدم زندگی خودش ته می کشد و فقط به وساطت زندگی دیگران زندگی می کند...

چارلز بوکوفسکی:
و نمی‌دانستم آیا این اندوه است که ما را به تفکر وا می‌دارد یا تفکر است که ما را اندوهگین می‌کند! 

دیالوگ فیلم ‏Inception 2010 : 
‏انعطاف پذیرترین انگل چیه؟
‏یه باکتری؟ یه ویروس؟ یه کرم روده؟
‏نه یک فکر!!! 
‏انعطاف پذیر و مسریه وقتی یک فکر در مغز جا گرفت، نابود کردنش تقریبا غیر ممکنه!

پ.ن: ترکیبی از این سه جمله شده بخشی از
 قراره هرشب یک فیلم ببینیم و روز بعد به نقد و بررسی اون فیلم می پردازیم. شما می تونید نظراتتون رو درباره فیلم بنویسید.
(شروع چالش از شنبه 98/5/19)

لیست فیلم ها:

(2013) Prisoners
(2007) Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
(2000) Unbreakable
(2016) Split
(2019) Glass
(2010) Inception
(2019) The Lion King
(2016) Deadpool
(2018) Deadpool 2
(2019) Aladdin
(2008) The Dark Knight
(2004) Eternal Sunshine of the Spotless Mind
(2018) Spider-Man: Into the Spider-Verse
(2014) Whiplash
(2006) The Departed
(2019) Toy Story 4
 قراره هرشب یک فیلم ببینیم و روز بعد به نقد و بررسی اون فیلم می پردازیم. شما می تونید نظراتتون رو درباره فیلم بنویسید.

لیست فیلم ها:

(2013) Prisoners
(2000) Unbreakable
(2016) Split
(2019) Glass
(2010) Inception
(2016) Deadpool
(2018) Deadpool 2
(2019) Aladdin
(2008) The Dark Knight
(2014) Whiplash
(2006) The Departed
(2019) Toy Story 4
(2019) The Lion King

لیست فیلم ها:

(2013) Prisoners
(2000) Unbreakable
(2016) Split
(2019) Glass
(2019) Once Upon a Time In Hollywood
(2010) Inception
(2019) The Lion King
(2016) Deadpool
(2018) Deadpool 2
(2019) Aladdin
(2008) The Dark Knight
(2014) Whiplash
(2006) The Departed
(2019) Toy Story 4
این فیلم یک فیلم با ژانر ماورایی محسوب میشود و آنچه در فیلم مورد توجه هست اینست که دام کاپ مخیر است از این قدرت ماورایی خود در دو جهت استفاده کند بعد منفی یا مثبت و این همان چیزی است که انسان از ابتدا با انتخاب روبرو بوده و تصمیم گیرنده اصلی خود اوست .
خلاصه داستان:دام کاب یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز
سازمان های جاسوسی و شرکت های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است
که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب پذ
من اینجا حس می‌کنم توی یه زندانم به وسعت همه دنیا، همه‌ی دنیا هست، اونی که باید باشه نیست :( دایره لودینگ می‌چرخه و می‌چرخه، بعد که ثابت میشه توی دلم میگم لعنتی، ثابت نشو، چیزی نیاوردی که... تا آخرین لحظه به چرخیدن ادامه بده، بذار امید برام بمونه که صدایی دریافت می کنم، حرفی، عکسی، لبخندی...
انگار اونجا مقابلم یه جام بلوری شکننده و ظریف است، شیشه عمرم توی جام جا مانده، این‌جا دست و پا بسته، دلم آشوب است که نکنه بیفته و بشکنه :(

پ.ن. دل نگران
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. دو سال پیش که این فیلم را دیدم گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نایستد یعنی هنو
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. دو سال پیش که این فیلم را دیدم گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نایستد یعنی هنو
The well of Zamzam is a well located with in the Masjid al haram(holly place from Muslim) in Mecca.date of origin of the well is 1900 year B.C.when prophet Abraham put his wife and little child (Esmail) in Mecca (that is desert land) by command of God
Thus Zamzam well became a place for new miracels now we decide to exp;ain some of them
using from nano technology show us that Zamzam water isnt usual water .research results of nano technology that do by research center of Hado and doctor Yemoto said if you add one drop from Zamzam water to one thousand drop from usual water,those usual water finds Zamzam water properties. doctor Yemoto said that we cant change structure of Zamzam water in laboratory;doctor Yemoto is founder of theory of crystallization of water. although near four thousand
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. بنده که دو سال پیش این فیلم را نگاه کردم گه گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نای
نزدیک ده سال از فیلم inception ساخته کریستوفر نولان می گذرد. بنده که دو سال پیش این فیلم را نگاه کردم گاهی سوالی که برای همه مخاطبین این فیلم پیش می آید برای بنده نیز سوال می شد که در پایان فیلم، شخصیت اول این فیم یعنی «دام کاب» که دی کاپریو نقش آن را بازی می کند به دنیای واقعی برگشت یا خیر؟ یا توتم و فرفره ایی که (در سطوح خواب ها برای یادآوری به خودشان که بدانند در خوابند و باید به سطح قبلی یعنی واقعیت برگردند) آن را به چرخش در می آورند و اگر نایست
گاهی پیش می‌آید، مواقعی که بی‌کار می‌شویم، بنشینیم و یک فیلم تماشا کنیم. در این مطلب باهم چند دیالوگ جالب را مرور می‌کنیم، تا اگر خوش‌مان آمد فیلم را دانلود یا خریداری کرده و از تماشای آن لذت ببریم‌.
وقتی یه نفر رو می‌کشی، فقط یه نفر رو نکشتی بلکه؛ همه‌ی آرزوهاش رو کشتی!!
کشتنِ یه آدم کار سختیه...
اثر؛ Unforgiven 
دیگه به سفر فکر نمیکنم. می‌دونم هرجا برم خودمو همرام می‌برم، پس کجا برم؟!
اثر؛ رگ خواب
یه برنامه‌ی خوب واسه امروز، به‌تر از یه برن
از میان اشیای این عالم ، چهار چیز است که مالک بردار نیست ؛ صاحب ندارد ؛ قباله ی مالکیت برایش بی معنی است ؛ ابلهانه است ؛ سخیف است . حرف رسم و رسومات ! حدود و مقررات ، عرفیات و اعتبارات ، سند و مهر و امضا و شاهد و بیع و شری ، درباره اش حرف پوچ و زشتی است : یکی کتاب است ، دیگری معبد است ، دیگری زیبایی است و دیگری ... دل !
توتم پرستی ، علی شریعتی
پ.ن 1 : " هر زیبایی ای مال دلی است که آن را می فهمد ، تمام ! زیبایی لبخند صبح ، ناز شکفتن یک شکوفه ، زمزمه ی چشمه سار
Sci-Fi/Action/Adventure
ماجراجویی/اکشن/علمی تخیلی
PG-13 | 2h 28min | 16 July 2010 (USA)
        8.8
    87%

خلاصه: گروهی با استفاده از تکنولوژی اشتراک رویا اسرار شرکت ها را میدزدند. حال این گروه در ماموریت خود باید ایده ای در ذهن شخصی به نام (Fischer) کار بگذارند.

کریستفر نولان داستان فیلم را طوری نوشته و روایت میکند که انگار از یک دنیای دیگر آمده و آنقدر با ذهن شما بازی میکند که شما حتی به دنیای خودتان هم شک میکنید.
پایان فیلم نامشخص است و حتی اگر بارها و بارها این فیلم ر
یادم نمیاد که این‌جا تا به حال از پدرم حرف زدم یا نه. یکی از بزرگ‌ترین سنگینی‌های روی دوش من پدرم و انتظاراتشه. پدرم و نصایح مشفقانه‌اش. پدرم و ایده‌هایی که برای زندگی من داره. پدرم و تصمیماتی که به جام می‌گیره. تصمیماتی که مجبورم بهشون عمل کنم.
گاهی‌اوقات فکر می‌کنم که قربانی فیلم inception منم. اون آدمه هست که توی ذهنش ایده کاشته می‌شه؟اون منم. خیلی زیاد به این فکر می‌کنم که اگه رشته‌ی پدرم همین نبود، آیا من این رشته رو برای تحصیل انتخاب می
یادم نمیاد که این‌جا تا به حال از پدرم حرف زدم یا نه. یکی از بزرگ‌ترین سنگینی‌های روی دوش من پدرم و انتظاراتشه. پدرم و نصایح مشفقانه‌اش. پدرم و ایده‌هایی که برای زندگی من داره. پدرم و تصمیماتی که به جام می‌گیره. تصمیماتی که مجبورم بهشون عمل کنم.
گاهی‌اوقات فکر می‌کنم که قربانی فیلم inception منم. اون آدمه هست که توی ذهنش ایده کاشته می‌شه؟اون منم. خیلی زیاد به این فکر می‌کنم که اگه رشته‌ی پدرم همین نبود، آیا من این رشته رو برای تحصیل انتخاب می
«یکی از نشانه‌های تنگی نفس این است که فرد متوجه هر دم و بازدمی که رخ می‌دهد، باشد.»
NF یا به تفصیل Nathan John Feuerstein، رَپری 28 ساله و Mansion (عمارت)، از قطعات اولین آلبوم رسمی این هنرمند است و بهانه‌ی نوشتن این پست. یکی از خصوصیت‌های متن موسیقی‌های NF، پرداختن به درگیری‌هایی است که نه در دنیای عینی ملموس، بلکه در دنیای ذهنی و درونش اتفاق می‌افتند و هر شنونده‌ای که تجربیاتی از این قبیل با هر درجه‌ای از مشابهت داشته باشد، با آن‌‌ها ارتباط برقرار می
«یکی از نشانه‌های تنگی نفس این است که فرد متوجه هر دم و بازدمی که رخ می‌دهد، باشد.»
NF یا به تفصیل Nathan John Feuerstein، رَپری 28 ساله و Mansion (عمارت)، از قطعات اولین آلبوم رسمی این هنرمند است و بهانه‌ی نوشتن این پست. یکی از خصوصیت‌های متن موسیقی‌های NF، پرداختن به درگیری‌هایی است که نه در دنیای عینی ملموس، بلکه در دنیای ذهنی و درونش اتفاق می‌افتند و هر شنونده‌ای که تجربیاتی از این قبیل با هر درجه‌ای از مشابهت داشته باشد، با آن‌‌ها ارتباط برقرار می
در این روزهای کرونا و قرنطینه، حوصله‌ی همه‌ی ماها سر رفته و دنبال سرگرمی‌هایی می‌گردیم که از این سکوت و سررفتگی حوصله خلاص بشیم. به همین دلیل تصمیم گرفتم چندتا از بهترین فیلم‌هایی رو که دیدم براتون اینجا بنویسم تا اگر تصمیم گرفتید روزهای قرنطینه رو با فیلم دیدن سر کنید، چندتا خوبشو بهتون معرفی کرده باشم.امیدوارم این لیست به کارتون بیاد و ازش استفاده کنید، و صادقانه قول می‌دم که از دیدن تک تک این فیلم‌ها نهایت لذت رو می‌برید؛ اگر خوب ن
فیلم خارجی :
A dangerous method 2011 :
یک روش خطرناک فیلمی تاریخی محصول سال 2011 است به کارگردانی دیوید کراننبرگ.این فیلم به شرح حال مختصری از چالش های زندگی فروید و یونگ با مراجعانشان ،چالش های آن ها با خودشان و مسا ئل روز سال های 1904 به بعد می پردازد.این فیلم را به همه ی دوست داران روانشانسی پیشنهاد می کنم.
Fahrenhat 451   1996 :
این فیلم درباره ی دنیایی است که در آن همه ی کتاب ها را می سوزانند و داشتن کتاب قدغن است.داستان فیلم درباره ی آتش نشانی است که کار آن به جای
بررسی فیلم Inception
«Inception»، فیلمی ساخته نابغه دنیای سینما، کریستوفر نولان است. این بار اولی نیست که نولان فیلمی می‌سازد که مخاطب را تا مدت‌ها در فکر فرومی‌برد. فیلم تلقین محصول سال 2010 با بازی ستاره‌هایی ازجمله لئوناردو دی کاپریو، تام هاردی، الن پیج، جوزف گوردون لویت، ماریون کوتیار، کن واتاناله و… است.با 30nama همراه باشید.
نولان در یکی از مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره‌کرده که بیش از 10 سال فیلم‌نامه تلقین را در ذهن پرورش داده است. این فیل
به این می‌اندیشم که این تمایل به بیهودگی و بی هدفی در انسان از کجا نشأت می‌گیرد. چرا دوست دارم اگر متنی می‌نویسم مغلق، مبهم و پیچیده باشد. به حافظه‌ام که رجوع می‌کنم می‌بینم فیلم‌هایی مثل حضرت یوسف که داستانی سر راست و معمولی‌‌ داشتند و دارای بیشترین طرفدار هم بودند نه امروز و این هفته و پارسال هم به آن فکر نکرد‌ه‌ام، چون تمام داستانش برایم معلوم بود و جایی برای مجهولات نگذاشته بود.
اما روزی نیست که به فیلم Eraserhead دیوید لینچ فکر نکنم و
دانلود فیلم Dunkirk 2017
:: جز 250 فیلم برتر IMDB با رتبه 176 و کاندیدای 3 جایزه اسکار ::

منتشر کننده فایل : RubixFa

نام فارسی فیلم : دانکرک
زبان : زبان اصلی (انگلیسی)
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : اکشن | غم انگیز | تاریخی | جنگی | مهیج
محصول : انگلیس و آمریکا و فرانسه (Usa & England & France)
حجم : 2010 مگابایت / 970 مگابایت
کارگردان : Christopher Nolan
ستارگان : Tom Hardy , Harry Styles , Mark Rylance , Kenneth Branagh
: 7.9
زیرنویس فارسی : دارد با لینک مستقیم
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید
خلاصه داستا
به نام حضرت دوست
تابستان 98، تابستان عجیبی بود، پر از اتفاقات کوچک و بزرگ، پر از تجربه های تلخ و شیرین، شیرینی هایی که طعمشان همچنان زیر زبانم است و با هر بار مرور آن ها لذت می برم، و تلخی هایی که همچنان در خاطرم هستند و با هربار یادآوری شان، بیش از پیش ناراحت می شوم.
تابستان با همه تلخی ها و شیرینی هایش، هرچه که بود، مدتی است به پایان رسیده است. اما چه کنم که آن شیرینی ها و تلخی ها همچنان همراه هستند...
می خواهم کمی درباره "باشگاه هنر و رسانه نوجو
سلام

داشتم عمیق تر به اثر هنری تایم(زمان) هانس زیمر (کامپوز معروف موسیقی متن فیلمایی مثل inception و interstellar) فکر میکردم.
اگه ندیدید یه بار خودش رو ببینید یه بار متنم رو بخونید و دوباره ببینید بنظرم!
https://www.youtube.com/watch?v=xdYYN-4ttDg
دقیق تر این ویدئو. این اجراش.
میخواستم بدونم تو ذهنش وقتی داشته این نمایش رو درست میکرده چی میگذشته؟
شروع آهنگ با صحنه سازی پیانو شروع میشه. کم کم در طول آهنگ آفرینش خودش رو کامل میکنه.
خیلی ساده انگار با دو تا قلم داره شکل مید
Zanjan, July 16, IRNA –Soltaniyeh Dome is the 3rd biggest brick dome in the world and the Mausoleum of Ilkhan Oljaytu highlighted accomplishment of Iranian architecture and is the top three huge historic buildings in the world.

The structure is a very exquisite mosque which is well-known in the world from the viewpoint of architecture, interior design and space. Soltaniyeh Dome.
In north-western Iran’s city of Soltaniyeh, which was briefly the capital of Persia’s Ilkhanid dynasty (a branch of the Mongol dynasty) during the 14th century, stands the Mausoleum of Oljaytu, its stunning dome covered with turquoise-blue faience tiles. Constructed in 1302-12, the tomb of the eighth Ilkhanid ruler is the main feature remaining from the ancient city; today, it dominates a rural settlement su
خب از اونجایی که تقریبا یک سال رو زیر عنوان جانکاه "کنکوری:| " زندگی کردم، بذارید از دستاوردهای این یک سال پرده برداری کنم:)) :
I. فیلم ها و سریال هایی که دیدم:
1.  Thirteen reasons why. دو فصل:))
2. The 100. شیش فصل تقریبا
3. The arrow. هفت فصل
4. Once upon a time. هفت فصل
5.chilling adventures of Sabrina دو فصل
6. Legacies یک فصل
7. The handmaids tale سه فصل تقریبا
8. 8mile ف
9.a beautiful mind
10. Allegiant
11. Call me by your name
12. Blue is the warmest color
13. Desert flower
14.disobedience
15. ,divergent
16. Eternal sunshine of the spotless mind
17. Fight club
18. G.I. Jane
19. ,green book
20. Her
21. I feel pretty
سینما، عاشقان بسیاری دارد و طرفداران آن همواره بیش تر می‌شوند.
در دنیا، پلتفرم‌های بزرگی مثل نتفلیکس، رفتار طرفداران سینما را تغییر داده است. در ایران نیز مجموعه‌هایی مثل فیلیمو، نماوا، آیو، فیلم نت، فیلم گردی، مودیک، سکانس و دیجیتون وجود دارند  که با تمام محدودیت‌ها، گسترهٔ وسیعی از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی را برای تماشا در دسترس قرار می‌دهند. اگر قصد خرید اشتراک از این وب‌سایت‌ها را دارید می‌توانید از کد تخفیف فیلیمو یا ک
بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی موفقیت

یک لیست از از ۶۹ تا از بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی موفقیت
چرا این لیست را تهیه کردم؟
اگر بخواهم یک دلیل خیلی رک و راست و بدون حاشیه بگویم این است که نه همه فیلم ها اما بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی برای من همیشه تاثیرگذار بوده.
شاید بتوان گفت که نقش یک داروی خوب برای رسیدن از حال بد به حال خوب بوده است.
البته ناگفته نماند افراد موفق بسیاری را دیدم که یکی از بهترین تفریحاتشان و سرمایه گذاری هایشان
600نفری که پمپیو از ان سخن می گوید، درواقع شش
هزار نفر بودند! پمپدو نیز مانند همه آمریکایی های بزدل، از ترس ایجاد وحشت، یک
صفر آن را نادیده گرفته. برطبق آخرین آمار سنتکام، که محرمانه در اختیار سیا
گذاشته، جمع کل قربانیان این فرماندهی، از ابتدای حضورش در غرب آسیا، تا کنون
967826نفر بوده است. که هر روز به طور مرموزی، در حال افزایش است. البته برخی از
این ها آمار خودکشی ها و یا: خودزنی های سربازان و افسران آمریکایی را هم شامل می
شود. تعداد 56نفر هم فرما
?What is Islam
God
in His mercy had sent messengers to convey us, to different peoples,
in different times. Each prophet came with guidance and miracles that
were relevant for his time and for his people, but the message was the